Forum

İşte Nikon D6

Tüm deneyiminiz ve planlarınız sadece, kullandığınız makine her türlü olasılığa cevap verebildiği zaman umduğunuz gibi gerçekleşir. Tüm ağır koşullara dayanır. Yeni AF motoru, EXPEED 6 görüntü işleme sistemi, sağlam gövdesi ve hızlı dahili bağlantıları ile bu DSLR, her yerden kusursuz görüntüler elde etmenize olanak tanır. Aksiyonu, ışığı veya ortamı kontrol edemezsiniz. Ama D6'yı kontrol edebilirsiniz.

Kararlı netleme performansı

Hepsine nasıl hükmediyorsunuz? Her zamankinden daha hızlı, özel AF motoru. D5'tekinden 1,6x kat daha yüksek yoğunluklu tamamen seçilebilen çapraz tip 105'li sensör düzeni. Benzersiz izleme yeteneği için daha çok özel ayar içeren Grup Alan AF. Üst düzey konu yakalama için gelişmiş sahne tanıma sistemi. D6, aksiyonu sezme ve yakalama konusunda size her zamankinden daha fazla olanak sunar.

Nikon d6 video

Her ışıkta mükemmele ulaşın

İzleme, hayal edilebilecek en zorlu aydınlatma koşullarında bile olağanüstü hassastır. Merkezi netleme noktasında -4,5 EV'ye ve diğer tüm noktalarda -4 EV'ye kadar düşürülebilen AF hassasiyeti, gecenin karanlığı çökene dek aksiyonu takip etmenize olanak tanır.

Gerçek zamanlı görüntüleme

Uzun bir objektifle yüksek kare hızlarında çekim yaparken bile aksiyonu gerçek zamanlı olarak izleyin. OLED ekranlı 0,72x optik vizör, sıfır gecikmeyle muazzam keskinlikte konu tespiti yapmanıza olanak tanır.

Vizör içinde kayma ve yatma göstergeleri.